WWSB dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości…

REVAS: BRANŻOWE SYMULACJE BIZNESOWE Innowator Branżowej Przedsiębiorczości

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.

WWSB to innowacyjna uczelnia, nastawiona na rozwój studentów w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu zapewnia studentom zajęcia symulowane, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi dydaktycznych do uczenia przedsiębiorczości i zarządzania, dzięki którym studenci będą mieli możliwość holistycznego spojrzenia na biznes i eksperymentowania ze strategiami biznesowymi w środowisku wirtualnym.

Władze i nauczyciele akademiccy WWSB stale podnoszą jakość kształcenia i szukają innowacyjnych metod edukacyjnych, dzięki którym zajęcia praktyczne stają się bardziej angażujące i praktyczne. Dzięki temu nasi studenci mogą już korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych – REVAS.

Dzięki platformie edukacyjnej studenci podczas zajęć praktycznych podejmują realne decyzje biznesowe zarządzając wirtualnym przedsiębiorstwem doświadczając biznesu m.in.: tworzą stanowiska pracy, zatrudniają pracowników, ustalają wynagrodzenia, kupują sprzęt, inwestują w reklamę tradycyjną oraz internetową, ustalając ceny. W ramach symulacji studentki i studenci WWSB stają się Projekt Menedżerami i podejmują realistyczne decyzje związane z prowadzeniem projektu w firmie.