Przejdź do treści

Współpraca z biznesem i NGO

Rekrutacja trwa!

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu od lat nawiązuje współpracę z szeroko rozumianym otoczeniem społeczno-gospodarczym. Celem współpracy uczelni z interesariuszami zewnętrznymi jest uaktualnianie i uatrakcyjnianie programów studiów i bazy dydaktycznej, a także podnoszenie jakości kształcenia co pozwala na wspólne dookreślanie bieżącego i prognozowanie perspektywicznego zapotrzebowania na specjalistów o określonej wiedzy, umiejętnościach i kompetencjach na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Panie patrzą na monitor

W ramach partnerstwa biznesowego studenci wybierają miejsca praktyk, uzgadniając właściwą dla specyfiki organizacji formę ich odbywania. Zdobywając doświadczenie zawodowe, wspierają firmę lub instytucję w realizacji zadań bieżących i zyskują możliwość kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Owocem współpracy z partnerami rynkowymi jest stworzenie systemu, w którym kształceni są wysoko kwalifikowani pracownicy odpowiadających konkretnym potrzebom organizacji, znający jej specyfikę dzięki podejmowaniu wyzwań już na etapie praktyk studenckich, co podnosi szansę dla absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu na podjęcie pracy zgodnej z kierunkiem kształcenia i aktualnym zapotrzebowaniem rynku pracy.

Współpraca z otoczeniem społeczno- gospodarczym koordynowana jest przez Biuro Karier Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu. Kontakt z Biurem Karier:

biuro.karier@wwsb.edu.pl

Nasi Partnerzy:

Logo Fundacja SCOLAR
Logo ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA OŚWIATOWA
Logo EUROPEJSKA FUNDACJA ZDROWIA
Logo FUNDACJA WSPIERANIA SZTUKI I OŚWIATY im. Rembrandta van Rijn
Logo FRANCUSKI INSTYTUT ZARZĄDZANIA

Francuski Instytut Zarządzania

Francuski Instytut Zarządzania powstał w Polsce w 1990 r. w ramach funduszy pomocowych przekazanych przez Francję, jako oddział paryskiej szkoły podyplomowej Institut Francais de Gestion. Od 20 lat szkoli menadżerów w zakresie zarządzania marketingowego, finansowego, zarządzania zasobami ludzkimi, strategii.

Logo w jezyku ukraińskim International Diplomat Mission of People's Diplomacy - EUROPEAN UKRAINE

INTERNATIONAL DIPLOMATIC MISSION OF THE PEOPLE’S DIPLOMACY „EUROPEAN UKRAINE”

International Diplomatic Mission of People’s Diplomacy “European Ukraine” to ukraińska misja akredytowana przy Parlamencie Europejskim, działająca w 82 krajach. Jej celem jest wdrażanie na Ukrainie zachodnich standardów, w tym europejskich, oraz wspieranie i lobbowanie na rzecz wstąpienia Ukrainy do UE i NATO.

Logo ATM Studio

ATM Studio

Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej – ATM Studio to najnowszy i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Wawer przy Wale Miedzeszyńskim 384. To siedziba wielu firm z branży filmowej, telewizyjnej, teatralnej eventowej oraz firm świadczących usługi techniczne i realizacyjne dla branży audiowizualnej.

Logo MOK (napisane w języku ukraińskim "SIEĆ DORADCÓW EDUKACYJNYCH")

MOK

Asocjacja Konsultantów Edukacyjnych MOK powstała w celu integracji Ukrainy do europejskiej przestrzeni naukowej, poprzez rozpowszechnianie wśród studentów ukraińskich informacji o możliwości studiowania za granicą. Sieć liczy około 100 specjalistów, którzy pracują w dziedzinie doradztwa edukacyjnego.

Logo Kino Twoich marzeń - ATLANTIC

Kino Atlantic

Kino Atlantic, kino przy Chmielnej 33, jest jednym z najchętniej odwiedzanych w Warszawie. Widzowie cenią sobie wyselekcjonowany repertuar, kameralną atmosferę i doskonałą lokalizację w samym sercu stolicy. Podczas gdy w 1930 roku cały kraj pogrążał się w kryzysie międzywojennym, w podwórku XIX wiecznej kamienicy samego centrum Warszawy otwarto Kino Atlantic.

Logo BELLONA

Wydawnictwo Bellona S.A.

Wydawnictwo Bellona S.A. prezentuje swoją ofertę na wszystkich największych imprezach targowych w kraju i zagranicą. Od lat jest traktowane jako jeden z największych wydawców na rynku książki w Polsce.

Logo Stacja Kultura.pl "Poczuj pociąg do kultury!"

StacjaKultura.pl

Stacjakultura.pl, to rzetelne i aktualne informacje z zakresu szeroko rozumianej kultury. Recenzja, kultura, film, literatura, muzyka, teatr, gry i technika. Poczuj pociąg do kultury!

logo BIBLIOTEKA NARODOWA

Biblioteka Narodowa

Tradycje polskiej Biblioteki Narodowej sięgają początków wieku osiemnastego i wiążą się z postaciami i dziełem Andrzeja Stanisława i Józefa Andrzeja Załuskich, twórców pierwszej w Polsce dużej biblioteki publicznej i zarazem narodowej, która pod nazwą Biblioteka Rzeczypospolitej Załuskich Zwana przeszła po śmierci fundatorów pod opiekę państwa.

Logo LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema w Warszawie

LXV Liceum Ogólnokształcące im. J. Bema

LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Bema oferuje naukę w 6 oddziałach klas pierwszych, w tym medialnej i humanistycznej z zajęciami teatralnymi. W ramach współpracy uczniowie Liceum uczestniczą w wykładach, seminariach, warsztatach prowadzonych przez pracowników naukowych WWSH oraz w przedsięwzięciach medialnych organizowanych przez ATM Studio.

Logo MÓWIĄ WIEKI - MAGAZYN HISTORYCZNY

Mówią Wieki

Magazyn Historyczny Mówią Wieki ma ponad 50 lat, to najstarsze pismo popularno-historyczne w Polsce. Tytuł magazynu pochodzi sprzed II wojny światowej – tak nazywał się jeden z przedwojennych podręczników do historii. Dzięki dotacji Komitetu Badań Naukowych miesięcznik trafia do 6000 szkół w całej Polsce. Specjalnością Mówią Wieki są numery monograficzne poświęcone dziejom i kulturze innych narodów, historii miast polskich czy historii wojskowości.

Logo GŁÓWNA KSIĘGARNIA NAUKOWA IM. B. PRUSA sp.j. rok zał. 1952

Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa

Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa została założona w latach 50. XX wieku. Znajduje się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie pod nr 7, w kamienicy, w której Bolesław Prus umieścił sklep Stanisława Wokulskiego, głównego bohatera “Lalki”.

Logo StudentHire - www.studenthire.pl (link jako część logo)

StudentHire.pl

StudentHire.pl to pierwsza platforma rekrutacyjna w Polsce skierowana do aktualnych studentów. Większość ofert pracy ukierunkowana jest na ludzi młodych oraz zdolnych, bez względu na kierunek ich studiów czy doświadczenie zawodowe. Studenci znajdą tutaj pracę, którą z łatwością będą mogli połączyć ze studiami.

Logo HAYBUSAK UNIVERSITY

Yerevan „Haybusak” University

Yerevan „Haybusak” University to niepubliczna uczelnia, działająca na rynku edukacyjnym już szereg lat, założona w 1990 r.

Logo ABC

Akademicka Biblioteka Cyfrowa (ABC)

Akademicka Biblioteka Cyfrowa (ABC) to znajdujący się pod adresem www.abc.uw.edu.pl serwis biblioteczny, ogromna baza zbiorów cyfrowych książek i podręczników akademickich przygotowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obecnie biblioteka liczy kilkanaście tysięcy zbiorów i ich liczba systematycznie wzrasta.

Logo UNIVERSITAS INTERNATIONAL AMERICAN MMIII. IAU - COLLEGE OF MEDICINE

International American University IAU

International American University IAU, niepubliczna uczelnia założona w 2003 r. Uniwersytet rozpoczął działalność w 2005 roku w Los Angeles, jako Management Institute of America, Inc. IAU oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich: ASBA, BBA, MBA, DBA.

Logo RTA

Rēzekne Academy of Technology RTA

Rēzekne Academy of Technology RTA, uczelnia publiczna, założona w 1993 r., (obecna nazwa funkcjonuje od 2016 r.) oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie na 14 kierunkach. RTA to także instytucja naukowa posiadająca Instytut Badawczy Studiów Regionalnych oraz sześć ośrodków badawczych realizujących różnorodne projekty i organizujących konferencje krajowe i międzynarodowe.

Logo UBIS UNIVERSITY

University of Business and International Studies UBIS

University of Business and International Studies UBIS, niepubliczna uczelnia, założona w 2006 roku w Genewie w Szwajcarii. Uczelnia oferuje studia w obszarze: biznesu, stosunków międzynarodowych i problemów międzykulturowych wynikających z globalizacji, posiada kampusy w Genewie w Szwajcarii i Barcelonie w Hiszpanii; współpracujemy od 2018 r.