O uczelni

Rekrutacja trwa!

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu to niepubliczna uczelnia, działająca na rynku edukacyjnym już szereg lat. WWSB została założona w 2001 roku i od tamtej pory cieszy się niezmiennym zainteresowaniem studentów, proponując kandydatom bogatą i przemyślaną ofertę studiów na kilku kierunkach.

Do 30 września 2017 r. uczelnia działała pod nazwą Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Łukowie. Od 1 października 2017 r. siedzibą uczelni jest Warszawa. Uczelnia znajduje się w samym sercu Powiśla, dojechać można metrem lub autobusem. Ścisłe centrum i Stare Miasto w zasięgu kilku minut. W pobliżu Bulwary Wiślane.

woman-2701154_400_400

Uczelnia realizuje nowoczesny program nauczania, zorientowany na praktyczne przygotowanie absolwentów do wykonywania pracy w zawodzie, zarówno w kraju, jak i zagranicą. W dzisiejszych czasach istotna jest wszechstronność i elastyczność w podejściu do wykonywanej pracy – dlatego też w WWSB wciąż dostosowuje się ofertę dydaktyczną i metodykę nauczania do potrzeb rynku, dbając jednocześnie o komfort pracy i nauki.

Statut WWSB

Rekrutacja trwa

Zapisz się na studia!