Przejdź do treści

Praca u nas

W Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu prowadzimy studia licencjackie, magisterskie, studia podyplomowe oraz MBA.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na rok akademicki 2022/2023 na stanowisko:

  • nauczyciel akademicki przedmiotów przedmiotów z obszaru nauk: Zarządzanie, Ekonomia, Logistyka, Bezpieczeństwo narodowe, Informatyka, Psychologia, Socjologia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aktualnego Curriculum Vitae, zawierającego informacje o publikacjach, doświadczeniu dydaktycznym i zawodowym.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem  współpracy w charakterze nauczyciela akademickiego z Warszawską Wyższą Szkołą Biznesu prosimy o przesłanie CV na adres: info@wwsh.edu.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu jako pracodawca. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Państwa, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

dziewczyna stoi w bibliotece z otwartą książką w ręku