Przejdź do treści

Master of Business Administration

Rekrutacja trwa!

Master of Business Administration – najwyższy poziom edukacji dla ludzi biznesu.

Studia MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu to klucz do rozwoju kariery zawodowej, poszerzającej horyzonty, uzupełniającej wiedzę. W rankingach zarobków, wśród managerów, absolwenci MBA zajmują najwyższe pozycje. Uczestnictwo w studiach jest także nieocenionym źródłem wartościowych kontaktów zawodowych i towarzyskich.

Wykładowcy to naukowcy i praktycy gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Kluczowym elementem programu studiów Master of Business Administration jest aktywne uczestnictwo słuchaczy w zajęciach, są stymulowani do aktywnej pracy w trakcie zajęć, do wymiany własnych doświadczeń w biznesie.

Od 1 stycznia 2017 roku absolwenci studiów MBA (po spełnieniu pozostałych wymogów) mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Studia MBA Warszawa – czego dotyczą?

Studia MBA to przede wszystkim szeroka dziedzina, dzięki której nabędziemy możliwości do ciągłego rozwijania się. W skrócie: MBA to studia pozwalające na zarządzanie organizacjami, zasobami, czasem oraz personelem. Studia MBA w Warszawie to przede wszystkim szansa na poszerzenie horyzontów, zarówno w pracy z ludźmi, jak i biznesowych. Specjaliści od MBA zapewniają efektywną i efektowną pracę firm i organizacji. Jednakże wymaga to wiedzy i umiejętności odpowiednich do wykonywanego stanowiska.

MBA Warszawa – jakie umiejętności warto posiadać?

MBA zarządzanie to przede wszystkim wymaganie tzw. Miękkich umiejętności. W szczególności ważne są zdolności komunikacyjne, zachęcanie innych do wykonywania pracy, dawanie feedbacku i tworzenie efektywnych prezentacji, które zawierają wiele informacji. Profesjonalny MBA powinien znać podstawy księgowości, finansów, marketingu i informacji o technologiach – potem, najczęściej, specjalizuje się w jednej dziedzinie. Bardzo ważne jest również, aby osoby chcące zostać MBA, posiadały zdolność do efektywnego wyrażania swoich myśli, a przede wszystkim, do zdolności porozumiewania się z pracownikami w taki sposób, aby zwiększać ich możliwości. Warto wspomnieć, że studia MBA stanowią sposób na pogłębiebie swojej wiedzy i poszerzenie umiejętności.

Jaka praca po studiach MBA w Warszawie?

Studenci w większości wybierają pracę administracyjną lub biurową. W szczególności często zostają analitykami lub menadżerami w sprzedaży lub w IT. Oczywiście studia dają możliwość większego rozwoju i prace poza biurem. Wszystko zależy od przyszłych planów. Jedno jest pewne – uczęszczając na studia MBA, zyskuje się szeroką gamę umiejętności i kompetencji.

Nasze atuty

Wykładowcy to eksperci z różnych dziedzin biznesu
Wykładowcy to eksperci
z różnych dziedzin biznesu
Interaktywny charakter prowadzonych zajęć
Interaktywny charakter prowadzonych zajęć
Językiem wykładowym jest język polski lub angielski
Językiem wykładowym jest
język polski lub angielski
Symulacyjne gry menedżerskie
Symulacyjne gry menedżerskie
Studia zaoczne, zajęcia w soboty i niedziele, nie częściej niż 2 razy w miesiącu
Studia zaoczne, zajęcia w soboty i niedziele,
nie częściej niż 2 razy w miesiącu
Business case’y
Business case’y

Więcej informacji o studiach MBA …