MBA – najwyższy poziom edukacji dla ludzi biznesu

Podziel się

Tak o naszych studiach pisze „Rzeczpospolita”…

Studia podyplomowe MBA to doskonały pierwszy krok na drodze do kariery. Aktywność zawodowa jest nieodłącznym elementem naszego życia codziennego. Przy czym są różne możliwości jej realizacji. Można zdać się na los i zdobyć przypadkową pracę, która choć stanowi źródło utrzymania, to nie przynosi nam satysfakcji. Ale można także starać się znaleźć stanowisko, które będzie odpowiadać naszym zainteresowaniom, oczekiwaniom i umiejętnościom.

Dlatego wielu ambitnych ludzi – i to w różnym wieku – stara się aktywnie kształtować swoją karierę zawodową. Starannie wybierają miejsce pracy, planują kolejne kroki w swoim rozwoju i inwestują w edukację oraz rozwój osobisty.

Studia MBA to impuls do rozwoju zawodowego

Jeżeli chcemy nadać swojej karierze dynamicznego przyspieszenia, wtedy jednym z naturalnych wyborów przy rozwijaniu naszych kompetencji są studia Master of Business Administration (MBA), stanowiące najwyższy poziom edukacji dla ludzi biznesu. (…)

MBA – najlepiej w sprawdzonym miejscu

W gronie uczelni prowadzących studia MBA jest Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB). Jest ona jedną z najstarszych uczelni prywatnych w Polsce, działa na rynku od ponad 20 lat.

Więcej w artykule:

https://www.rp.pl/biznes/art39754911-mba-najwyzszy-poziom-edukacji-dla-ludzi-biznesu

 


Podziel się