Egzaminy dyplomowe na kierunku bezpieczeństwo narodowe

Szlachetne grono magistrów bezpieczeństwa narodowego zostało zasilone przez absolwentów naszej uczelni, którzy niedawno mieli okazję uzyskać swoje dyplomy. Z dumą gratulujemy wszystkim absolwentom pomyślnego zdania egzaminu i mamy nadzieję, że to dopiero początek ich drogi pełnej sukcesów. Niech oprawione dyplomy będą przypomnieniem zarówno dotychczasowych osiągnięć naukowych, jak i faktu, że dies diem docet – człowiek uczy się każdego dnia (być może dalej na naszych studiach podyplomowych?). Życzymy nowym magistrom pomyślności na dalszej ścieżce zawodowej!

Podziękowania należą się także promotorom oraz wykładowcom, którzy wspierali studentów na każdym etapie nauki. Egzaminy dyplomowe na kierunku bezpieczeństwo narodowe odbyły się pod kierownictwem prof. Zawiszy, prof. Panka oraz dr. Bieńkowskiego – dziękujemy im za trud włożony w nauczanie i gratulujemy tak pojętnych studentów!

Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie obfitował w równie pomyślne momenty – studenci trzeciego roku, teraz Wasza pora! A wszystkich wahających się nad wyborem studiów – widok szczęśliwych twarzy naszych magistrów trzymających obronione prace z pewnością przekona Was, że warto studiować bezpieczeństwo narodowe.