Kandydaci na studia, Studenci I roku

Kandydaci na studia, Studenci I roku

Szanowni Państwo,

W związku z wymogiem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego od roku akademickiego 2019/2020 wydawane mogą być wyłącznie studenckie legitymacje elektroniczne.

Do Elektronicznej Legitymacji Studenckiej niezbędne jest kolorowe zdjęcie w formacie JPG o wymiarach 456 x 368 (wysokość na szerokość) pikseli, w rozdzielczości 300 dpi.

Zdjęcie dostarczone elektronicznie powinno być identyczne ze zdjęciem w formie papierowej dostarczanym na uczelnię razem z pozostałymi dokumentami rekrutacyjnymi.

Uprzejmie informujemy, iż w celu odbioru Elektronicznej Legitymacji Studenckiej niezbędne jest wgranie zdjęcia wg poniższej instrukcji oraz wniesienie opłaty, zgodnie z Umową o naukę, w wysokości 40 zł:

https://wwsb.edziekanat24.pl/edziekanat/index.php

W celu uzyskania dostępu do platformy e-dziekanat należy postępować zgodnie z instrukcją:

  • Wejdź na stronę https://wwsb.edziekanat24.pl/edziekanat/index.php
  • Kliknij w tekst zamieszczony z lewej strony: Jeżeli jesteś studentem i nie masz konta zarejestruj się
  • Wpisz PESEL, nazwisko oraz adres mailowy, który podawany był w formularzu zgłoszeniowym (jeśli nie można się zalogować, oznacza to, iż nie posiadamy w dokumentach Państwa adresu email. W powyższym przypadku prosimy o podanie adresu mailowego, jest to konieczne do procesu rejestracji w systemie)
  • Obcokrajowcy nieposiadający numeru PESEL proszeni są o indywidualny kontakt z koordynatorem platformy (danuta.mucha-orlinska@wwsh.edu.pl) w celu otrzymania danych do logowania
  • Na adres mailowy przesłane zostaną dane do logowania
  • Informacje na platformie będą na bieżąco uzupełniane. Docelowo każdy student będzie miał dostęp do swoich finansów, ocen, planów zajęć oraz innych informacji.
  • W sprawach nieścisłości finansowych prosimy o kontakt z pracownikiem kwestury w dziekanacie na parterze lub pod adres mailowy: urszula.lasiewicka@wwsh.edu.pl
  • Wszelkie problemy prosimy zgłaszać na adres mailowy koordynatora platformy:
    danuta.mucha-orlinska@wwsh.edu.pl

 

 

PROSIMY O WGRANIE SWOJEGO ZDJĘCIA DO SYSTEMU EDZIEKANAT:

KLIKAMY W ZAKŁADKĘ MOJE KONTO

KLIKAMY ZAKŁADKĘ ZMIEŃ DANE

WGRYWAMY SWOJE ZDJĘCIE w formacie JPG.

mlodziez patrzy w kamere